Marketing Manager

Opis:

Chcesz stać się częścią jednej z najszybciej rozwijających się firm z branży gamingowej w Europie? Lubisz wyzwania i nie boisz się prowadzić projektów od A do Z? Poszukujemy osoby pasjonującej się marketingiem, która wspólnie z nami będzie brała udział w realizacji działań marketingowych w obszarze marketingu 360. Media społecznościowe nie mają przed Tobą tajemnic? TikTok i Instagram to Twoja bajka? Pracowałeś w Google Analytics lub w podobnym systemie i potrafisz wyciągać wnioski w oparciu o dane? Masz doświadczenie w działaniach marketingowych online + offline i chciałbyś sprawdzić się w prowadzeniu najbardziej innowacyjnych projektów marketingowych w branży gamingowej? Jeżeli jesteś gotowy sprawdzić swoją kreatywność, lubisz wyzwania i do tego jesteś graczem to ta oferta jest dla Ciebie!

Detale:

Główne zadania:
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii w obszarze marketingu dla marki Dream Machines w Polsce i za granicą.
  • Ścisła współpraca z działem Sprzedaży.
  • Bieżąca współpraca z agencjami marketingowymi i partnerami zewnętrznymi.
  • Koordynowanie realizowanych projektów.
  • Śledzenie trendów i rekomendowanie innowacyjnych rozwiązań.
  • Analiza danych oraz osiąganych efektów, współtworzenie dalszej strategii, optymalizacja prowadzonych działań pod kątem osiągnięcia zakładanych KPI.
  • Współpraca z influencerami z całego świata.
  • Tworzenie i rozwijanie relacji z mediami.
Nasze oczekiwania:
  • Posiadasz 1-2 lata doświadczenie w w branży marketingowej.
  • Jesteś graczem i rozumiesz to środowisko.
  • Znasz najnowsze trendy branżowe i nie boisz się odkrywać nowych.
  • Znasz narzędzia tj. Google Analytics, Facebook Insights, Google Tag Manager, Brand24 lub podobne (certyfikaty Google lub Facebook będą sporym atutem).
  • Charakteryzuje Cię umiejętność analitycznego myślenia i syntezy wniosków.
  • Potrafisz wziąć odpowiedzialność za projekty i przeprowadzić je od początku do końca. Udokumentowane projekty będą sporym atutem.
  • W stopniu bardzo dobrym posługujesz się językiem angielskim (minimum B2)
  • Posiadasz doświadczenie w pracy nad projektami digitalowymi.
  • Swobodnie tworzysz zestawienia w Excelu i prezentacje w programie Power Point lub podobnym.
  • Znasz podstawy obróbki graficznej i pracowałeś w Photoshop Online (GIMP) lub innym programie graficznym.
Oferujemy:
  • Pracę w zespole z osobami będącymi ekspertami w swoich dziedzinach.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole.
  • Udział w najważniejszych wydarzeniach i konferencjach branżowych.
  • Tworzenie i prowadzenie własnych projektów od początku do końca.
  • Sprzęt gamingowy :)

If you think you fit the offer above fill in the form at the bottom of the page, if you have any questions about this position or recruitment in general emails us at rekrutacja@dreammachines.pl

Proszę podaj swoje imie i nazwisko.
Proszę podaj swój email do kontaktu.
Proszę załącz swoje CV.