Technologie
G-Sync
PASCAL

NVIDIA Pascal to najbardziej zaawansowana architektura GPU na świecie, oferująca doskonałą wydajność oraz innowacyjne technologie, które całkowicie odmieniają oblicze gamingu. Stanowi również gwarancję wciągających wrażeń w rzeczywistości wirtualnej nowej generacji.

System chłodzenia
System chłodzenia

Nasze laptopy posiadają najbardziej wydajne chłodzenie na rynku, dzięki czemu Twój sprzęt zawsze zachowa pełnię swoich możliwości. Dodatkowo niska temperatura pracy procesora to również wygoda użytkowania, dzięki której odczuwa się komfort oraz bezpieczeństwo

BIOS
PREMA BIOS Mod

Wszystkie nasze laptopy z serii X możesz zaopatrzyć w Prema Bios Mod bez utraty gwarancji. Pozwoli Ci to na osiągnięcie jeszcze większej wydajności oraz ułatwi podkręcanie podzespołów komputerowych. Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej szczegółów.

Nasz sprzęt
O Nas

Dream Machines specjalizuje się w zapewnieniu najlepszych rozwiązań dla gamerów. Chcieliśmy stworzyć coś, co spełniłoby potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wielu gamerów nie może osiągać najwyższych wyników przez ograniczenia takie jak wolny procesor czy słaba karta graficzna. Nasze komputery zapewnią każdemu gamerowi najwyższe osiągnięcia poprzez najbardziej zaawansowany sprzęt, jaki jest dostępny na rynku. Dream Machines współpracuje z najlepszymi projektantami, ekspertami i producentami z całego świata. Dream Machines używa wyłącznie najwyższej jakości części przeznaczonych do gier, co tworzy surrealistyczne doświadczenia. Stawiamy największy nacisk na jakość i jesteśmy zawsze otwarci na sugestie naszych klientów, aby wciąż się rozwijać wraz z pojawianiem się nowych technologii. Wznieś się ponad innych aż do szczytów swoich możliwości! Wyróżnij się z tłumu, grając najlepiej, jak tylko potrafisz. Spełnij swoje marzenia, bo przyszłość gamingu leży w rękach Dream Machines!


{{$translation->Back}}

{{$translation->ParFull}}

Zaufali nam

Amazone Apollo Benchmark CD Action Fe Challenge G2A Hard PC HyperX IGN Intel Komputronik Cfagancy Mobile Vikings Morele.net NeweGG Nvidia PClab PIXEL ProCPU PurePC Test-Gear
Kontakt

support@dreammachines.pl

+48 227 491 640
w godzinach 9.00-17.30
od Pn do Pt

Dream Machines sp. z o.o.
ul. Kazimierzowska 43/2
02-572 Warszawa, Polska