DM1 PRO S SOFTWARE

W końcu jest! Wszyscy na nie czekaliśmy, ale gwarantujemy Wam, że czekać warto było!

Przedstawiamy Wam nasze oprogramowanie do DM1 PRO S. Możecie w nim skonfigurować dziesiątki rzeczy tak by nasza myszka jeszcze lepiej pasowała do Waszego stylu grania! Poniżej znajdziecie garść informacji co i jak możecie zmienić by dostosować DM1 PRO S do Waszych potrzeb.

CO MOŻNA ZNALEŹĆ W ŚRODKU?

Na pierwszym ekranie mamy trzy zakładki:

KEY
PERFORMANCE
LIGHT

Zakładka KEY to dostęp do zmian wszystkich przycisków, które są na myszce. Jest ich razem 8. Zaczynając od klawiszy podstawowych jak LEWY i PRAWY click, po przyciski boczne i DPI. Możesz oczywiście zostawić domyślne ustawienia lub zmienić na takie, które będą dla Ciebie optymalne. Wszystkie ustawienia mogą zostać zapisane aż do 4 różnych profili.

ZAKŁADKA PERFORMANCE

To pole w której możesz znaleźć „serce” myszki. Czyli wszystkie rzeczy związane z modyfikacją ustawień sensora. DPI od teraz możecie zmienić na dowolną wartość z przedziału 100 – 12 000 . Wartości zmieniają się co 100, czyli oznacza to możliwość konfiguracji aż 160 różnych DPI! Co więcej! Od teraz możesz zmienić niezależnie DPI dla dwóch osi X i Y! Wystarczy zaznaczyć pole „Enable the X/Y independent regulation” i następnie dowolnie zmieniać ustawienia. Dla wszystkich graczy FPS to doskonała możliwość. Granie w CS:GO nigdy nie było tak przyjemne!

Kolejne pole to ACCELERATION-REGULATE, dzięki niemu możecie zmienić przyspieszenie myszki. Od teraz masz pełną dowolność i skalę 10-stopniową, która pozwoli znaleźć Tobie idealną prędkość! Poniżej A-R, możesz znaleźć dodatkową możliwość wzmocnienia precyzji. Wystarczy, że zaznaczysz pole „ Enhance pointer precision”.

Ostatnie pole to RATE OF RETURN SETTINGS czyli inaczej polling rate, znane w Polsce również jako próbkowanie. Określa ono czas raportowania do laptopa z naszej myszki. Przekładając z technicznego na nasze: im więcej Hz tym więcej informacji o pozycji myszki (na sekundę) jest wysyłane do komputera. Pozwolimy sobie tutaj zacytować za naszych przyjaciół z test-geara „Gracze FPS często stosują ustawienie 125 lub 250, ponieważ w niektórych myszkach przekłada się to na trochę większą predykcję, co w tego typu grach (przez niektórych graczy!) jest często pożądane. Poza stabilnością szybkości przesyłu danych, bardzo ważne jest, aby przekaz ten był spójny i zawsze równy - w przeciwnym wypadku możemy odczuwać mniej płynne ruchy kursora, co przekłada się na pogorszenie ogólnie mówiąc precyzji.”. Od teraz dzięki oprogramowaniu możesz zmienić na 4 ustawienia próbkowania: 125, 250, 500, 1000.


ZAKŁADKA LIGHT

Ostatnią zakładką jest LIGHT czyli rzecz jasna podświetlenie myszki. Możesz tutaj zmienić takie parametry jak odcień koloru (wybór z domyślnych 33 konfiguracji lub stworzyć własny z 16 milionów kombinacji), jasność( wybór 4 mocy), a także szybkość pulsowania światła (brak, powolny, standardowy i szybki). Dostosuj swoją myszkę tak jak lubisz.

Przywracanie ustawień domyślnych

Pierwsza możliwość — oprogramowanie DM1 PRO S w wersji beta jest zainstalowane

1) Zamknij oprogramowanie i upewnij się w managerze zadań, że jest na pewno zamknięte oprogramowanie

2) Wypakuj i zainstaluj aktualizację do firmware.

3) Uruchom aktualizację firmware

Druga możliwość — oprogramowanie DM1 PRO S w wersji beta nie jest zainstalowane

1) Wypakuj i zainstaluj aktualizację do firmware.

2) Uruchom aktualizację firmware