DM5 Blink

Dopasuj ją do siebie

Oprogramowanie Dream Machines pozwala nie tylko zmienić kolor podświetlenia, ale zapewnia również setki konfiguracji takich parametrów jak DPI, Polling Rate czy ustawienia makro. Wszystko to jest dostępne dzięki kilku kliknięciom.

DM2 Supreme

Oprogramowanie

DM2 Supreme posiada również dedykowane oprogramowanie, które pozwala na jeszcze więcej. Dzięki niemu możesz dowolnie skonfigurować swoją myszkę. Zmień swój polling rate, dostosuj DPI czy zmień sposób podświetlania. To i wiele więcej jest dostępne dzięki oprogramowaniu do myszki DM2 Supreme!

DM1 FPS

Dostosuj ją do siebie

DM1 FPS posiada również dedykowane oprogramowanie, które pozwala na jeszcze więcej. Dzięki niemu możesz dowolnie skonfigurować swoją myszkę. Zmień swój polling rate, dostosuj DPI czy zmień sposób podświetlania. To i wiele więcej jest dostępne dzięki oprogramowaniu do myszki DM1 FPS!

DM4 Evo

Software który pozwala na więcej

DM4 Evo posiada również dedykowane oprogramowanie, które pozwala na jeszcze więcej. Dzięki niemu możesz dowolnie skonfigurować swoją myszkę. Zmień swój polling rate, dostosuj DPI czy zmień sposób podświetlania. To i wiele więcej jest dostępne dzięki oprogramowaniu do myszki DM4 Evo!

DM1 PRO S / DM1 S2

Odblokuj nowe możliwości

Oprogramowanie DM1 Pro S, otwiera pełną gamę modyfikacji. Od teraz możesz zmienić swoje DPI na takie jak lubisz. Polling rate jest domyślnie za wysoki? Nic trudnego, zmień go dwoma kliknięciami. Masz swój ulubiony kolor, którego nie ma na myszce lub jest przydzielone do innego DPI? Nie ma problemu! Nowy software, zupełne nowe doznania.

DM2 COMFY S

Wybierz idealne ustawienia

Dzięki wyjątkowemu oprogramowaniu DM2 Comfy S może zostać dostosowane do Twoich ulubionych ustawień. Zmień DPI, dostosuj polling rate czy wybierz wymarzony kolor podświetlenia. Wszystko to jest możliwe w ciągu kilku sekund. Wybierz, zapisz, graj. To takie proste!

DM3 mini

Funkcje DM3 mini
Działają podczas podłączenia myszki do komputera:

Polling rate 500/1000Hz - LPM + PPM (domyślny polling rate - 1000hz)
Przedziały DPI: 500/600/1000/1200/1400/1800 || 400/800/1600/2400/4800/12000 - DPI + LPM (domyślne dpi-400/800/1600/2400/4800/12000)
Lewo / prawo ręczny tryb (Lewy przycisk myszy zamienia się z prawym przyciskiem myszy ) - DPI + PPM (domyślnie tryb praworęczny)
LOD (lift of distance) zmiany do 1.8 mm - przycisk SCROLL + LPM (domyślne LOD 1.8mm)
LOD (lift of distance) zmiany do 2.4 mm - przycisk SCROLL + PPM

Działa, gdy myszka podłączona do komputera:
Logo LED: 6 opcji gdy naciskamy przycisk dpi i przycisk scroll:

LED wyłączony
czerwony LED
niebieski LED
zielony LED
różowy LED