Kup teraz

DM6 Holey Duo to rozwiązanie dla najbardziej wymagających graczy, dla których słowo kompromis nie istnieje.

KLUCZOWE INFORMACJE

Bezprzewodowe

2 w 1

Huano Blue

PixArt 3335

Tylko 79 gramów

Oprogramowanie

Przywitaj mistrza gamingu

DM6 Holey Duo to wyjątkowy gryzon. Gwarantujemy, że to idealne spełnienie motta "zjeść ciastko i mieć ciastko". Nie dość, że ta myszka dalej śmiga na rewelacyjnym kablu sznurówce to teraz została wzbogacona o możliowość działnia bezprzewodowego. Idealne połączenie dla tych, którzy lubią swobodę, ale gdy trzeba mieć absolutnie zero input laga to rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Rach ciach i jesteś gotowy na każdy pojedynek!

Mistrz wagi piórkowej powraca

Bezprzewodowe

2 w 1

Uwolnij się z okowów splątanych kabli i niepotrzebnych gramów. DM6 Holey Duo to esencja gamingowego gryzonia. Po raz kolejny nasza mycha zrobiła formę na lato i wyrzeźbiła doskonały kaloryfer po to by sprostać nawet najbardziej agresywnym przeciwnikom. Pomimo dodania baterii to dalej zaledwie 79 gramów, które zarówno z kablem jak i bez są praktycznie nieodczuwalne. Twój przeciwnik nie będzie wiedział skąd nadleciał nokaut! Kilka gramów więcej, ale to same mięśnie, gwarantujemy!

Nowy Mózg – nowe osiągi

Bezprzewodowe

2 w 1

Huano Blue

PixArt 3335

Tylko 79 gramów

Oprogramowanie

By nasz champion mógł działać w dwóch trybach potrzebowaliśmy czegoś nowego, wyjątkowego. Dlatego też zdecydowaliśmy się na kompletnie nowy mózg dla naszego gryzonia. Od teraz za wszystkie obliczenia odpowiada PixArt 3335. Dzięki wykorzystaniu tego sensora mogliśmy nie tylko zaproponować najwyższej jakości precyzję, ale również połączenie bezprzewodowe i przewodowe. Upiekliśmy dwie pieczenie na jednym ogniu. Super, prawda?

Legendarne rękawice mistrza

PixArt 3335

Oprogramowanie

Nasz champion po raz kolejny zakłada swoje ulubione niebieskie rękawice. Stawia po raz kolejny na niezawodne Huano Blue, które dosłownie miażdżą każdego konkurenta. Ich wytrzymałość zapewni wygrywanie tysięcy pojedynków, w końcu 20 mln uderzeń na każdą z nich to naprawdę sporo! Niech grad ciosów spadnie na Twoich przeciwników! W końcu liczy się tylko zwycięstwo, prawda?

Graj tak jak lubisz

DM6 Holey Duo to jak sama nazwa wskazuje gryzoń, który może działać na kablu, albo wyrwać się z jego okowów i siać nieposkromiony chaos w szeregach wroga. Bez opamiętania, cios za ciosem. Kompletna swoboda ruchu, której NIC nie ogranicza! Wybór należy do Ciebie, którą ścieżkę wybierzesz.

Pełna kontrola – wybierz swój styl

Gdyby myszka była zawodnikiem MMA to byśmy napisali, że wybierz czy wolisz używać Mui Thai, K1, Aikido klasyczny Boks czy jak przystało na prawdziwego mistrza mix tych sztuk walki? Gamingowymi odpowiednikami będą w tym przypadku LOD, DPI, Polling Rate czy podświetlenie. Znajdź swój perfekcyjny styl i stań się niezwyciężony!

Kup teraz

SPECYFIKACJA

model
dm6 holey duo
Cena
169 PLN
Kup teraz
Prędkość maksymalna
250 IPS
Polling Rate
125/500/1000(Domyślne) Hz
Przyciski
7+ scroll
Sensor
Optyczny PMW3335
USB
Pozłacane
DPI
400, 800, 1200, 2400, 4800, 16000
LOD (lift off distance)
1/2/3 mm
Lewy przycisk
Huano 20.000.000 kliknięć
Prawy przycisk
Huano 20.000.000 kliknięć
Przyciski boczne
3.000.000 kliknięć
Scroll
Huano White Dot
Wymiary
129 x 66 x 40 mm
Waga
79 g (bez kabla)
Kabel
Kabel sznurówka (1.8 m) + odbiornik RF
Powłoka
Matowa, сzarna
Podświetlenie
Scroll
Zawartość
Mysz, Instrukcja