dm5 blink

DM5 Blink to spełnienie marzeń każdego gracza. Nieziemsko szybka, niezwykle precyzyjna. Dostosowana do Twoich potrzeb. Wyposażona w superlekki, niezwykle elastyczny kabel a także niezawodne przyciski Huano zapewnią Tobie wszystko by wygrać. Z każdym. Zawsze i wszędzie. To idealna maszyna do wygrywania, która nie bierze jeńców.

SENSOR

Precyzja to podstawa sukcesu

Kiedy Twoja wygrana jest zależna od jednego kliknięcia, jednego ruchu myszką, jednej decyzji, to nie ma miejsca na błędy. Dlatego DM5 Blink dzięki sensorowi PixArt 3389 nigdy Cię nie zawiedzie. Chirurgiczna precyzja i diabelska prędkość działania to wszystko zapewnia DM5 Blink. Już nigdy więcej nie daj się pokonać.
Akceleracja – Wyłączona. Dlaczego? Akceleracja jest świetnym wyborem dla pracowników biurowych których myszy mają za zadanie poruszać się ze środka ekranu na jego brzegi jak najszybciej. Jak już zostało to wspomniane - świetna sprawa. Tyle, że nie dla graczy, gracze wymagają precyzji. Nie możesz być niepewny tego jak daleko Twój kursor może się poruszyć. Ta niewiedza jest w grach sprawą życia i śmierci.

DPI

Pełne spektrum możliwości

DM5 Blink dzięki zastosowaniu sensora PixArt 3389 zapewniają zasięg DPI aż do 16 000! Dzięki temu nawet najbardziej wymagający gracze znajdą swoje idealne ustawienia, które pozwolą osiągać najwyższe wyniki podczas grania. Najwyższa precyzja jednym kliknięciem! Oprócz tego zastosowaliśmy również dwie inne technologie by mieć pewność, że gra będzie jeszcze przyjemniejsza:
Predykcja - Również została wyłączona. Podobnie jak akceleracja, jest to fajna sprawa dla ludzi których aktywność związana z wykorzystaniem myszy kończy się na Paint'cie, ale jeśli jesteś graczem, to chcesz by nawet najmniejszy ruch w lewo bądź prawo był widoczny na ekranie.
Smoothing - Niemalże wyłączony. Jest to kolejne z udogodnień mających na celu wyrównanie ruchu sensora i ukryciu wszelkich opóźnień. Oczywiście w przypadku DM5 opóźnienia są znikome, bliskie zeru i właśnie dlatego nie potrzebujemy smoothingu który mógłby zdekoncentrować graczy. Upraszczając - jedyny ruch jaki zaobserwujesz to ruch który sam wykonasz.

PRZYCISKI

Niezawodne przyciski gwarancją sukcesu podczas grania

Nie ma nic gorszego niż zacięty klik. Wiele standardowych myszek oprócz bardzo słabego sensora posiada jeszcze gorsze przyciski, które niejednokrotnie się zacinają i po dwóch miesiąc nie nadają się do czegokolwiek. Dlatego też wybraliśmy najlepsze na rynku przyciski Huano, które mają żywotność 20 milionów kliknięć! Co to oznacza w praktyce? Twoje przyciski będą zawsze gotowe do działania nawet przez kilka tysięcy godzin. Skończ z ograniczeniami, postaw na niezawodność.

LOD

Perfekcyjna odłegłość dla najwyższego komfortu

Wiemy jak ważne jest by LOD było na optymalnym poziomie, dlatego naszym graczom gwarantujemy ~1.8 mm. Niskie LOD pozwoli na bezproblemowe przemieszczanie myszy bez niechcianych ruchów, które mogłyby zniweczyć szansę na perfekcyjnego headshota.

1. 8 mm
IDEALNY POZIOM LOD DLA WSZYSTKICH GRACZY FPS. 1.8 MM.

DM SHOT

DM Shot – dodatkowy przycisk, jeszcze więcej możliwości

Masz czasami wrażenie, że potrzebujesz tego jednego dodatkowego przycisku, by momentalnie rzucić granat lub wykonać przybliżenie i zrobić perfekcyjnego headshota? Dzięki DM Shot od teraz nigdy nie przegrasz przez chwilę zawahania, która mogła wpłynąć na wynik pojedynku. Umiejscowione pod kciukiem pozwala być szybszym niż inni gracze.

WAGA

Waga idealna dla gryzonia

Każda myszka gamingowa musi posiadać odpowiednie parametry. Najlepszy sensor, który zapewnia precyzję i szybkość reakcji. Specjalne przyciski, które wytrzymają tysiące godzin intensywnej rozgrywki, a także odpowiedni kształt i wagę. Z tego powodu model Blink waży zaledwie 95 gram, by zapewnić najwyższy komfort podczas gry.

KABEL

Praktycznie bezprzewodowy gryzoń

DM5 to również uwielbiany przez wszystkich kabel sznurówka! Niezwykle elastyczny, praktycznie niewyczuwalny podczas grania. To idealne połączenie wszystkie co najlepsze w myszce bezprzewodowej i tej przewodowej.

RGB

Patrz! RGB, wszędzie RGB!

Model DM5 Blink to również rozpoczęcie nowej serii rozświetlonych myszek, które nie tylko pozwalają osiągnąć elitarne wyniki podczas rozgrywki, ale również zapewnią doskonałe wrażenia estetyczne dzięki możliwości konfiguracji aż 16 milionów kolorów! Naturalnie dla wszystkich osób, które nie lubią jaskrawych kolorów istnieje możliwość ustawienia bardziej stonowanej kolorystyki dzięki naszemu oprogramowaniu.

OPROGRAMOWANIE

Dopasuj ją do siebie

Oprogramowanie Dream Machines pozwala nie tylko zmienić kolor podświetlenia, ale zapewnia również setki konfiguracji takich parametrów jak DPI, Polling Rate czy ustawienia makro. Wszystko to jest dostępne dzięki kilku kliknięciom.

Ściągnij

Kluczowe są detale

Nasze myszki są przygotowane dla najlepszych w swoim fachu. Profesjonaliści potrzebują niezawodnego narzędzia by wygrywać i stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia. Dlatego też myszki Dream Machines posiadają zerową akcelerację i smoothing. Dzięki temu gracz ma kontrolę nad tym co się dzieje z nią podczas rozgrywki. Pełna kontrola, precyzja i niezawodność.

SPECYFIKACJE

model
dm5 blink
Cena
109 PLN
Prędkość maksymalna
7.0 m/s
Polling Rate
1000 Hz
Przyciski
7+ scroll
Sensor
Optyczny PMW3389
USB
Pozłacane
DPI
400, 800, 1600, 2400, 4800, 16000
LOD (lift off distance)
~1.8 mm
Lewy przycisk
Huano 20.000.000 kliknięć
Prawy przycisk
Huano 20.000.000 kliknięć
Przyciski boczne
3.000.000 kliknięć
Scroll
TTC 20.000.000 kliknięć
Wymiary
125 x 66 x 42 mm
Waga
95 g (bez kabla)
Kabel
Kabel sznurówka (1.8 m)
Powłoka
Matowa, сzarna
Podświetlenie
Logo, scroll
Zawartość
Mysz, Instrukcja