DREAMKEY
Klawiatura twoich marzeń
DreamKey to wyjątkowa klawiatura mechaniczna będąca idealnym połączeniem funkcjonalności oraz oryginalnego designu. to klawiatura, dzięki której będziesz mógł spełnić swoje gamerskie marzenia.
DREAMKEY
WHITE KAILH BOX
Precyzyjne
Potrzebna siła nacisku: 50g
Rodzaj: Dzwiękowo-dotykowe
RED KAILH BOX
Idealne do gier FPS
Aktywacja na poziomie: 49g
Rodzaj: Liniowe
BROWN KAILH BOX
Do pisania i grania
Potrzebna siła nacisku: 55g
Rodzaj: Dotykowe
DREAMKEY

Klawiatura
Marzeń
DOSKONAŁE WYKONANIE
TO POŁĄCZENIE JAKOŚCI Z OBŁĘDNĄ ROZRYWKĄ
DreamKey to najwyższej jakości klawiatura gamingowa. Dostępna jest w dwóch wariantach TKL oraz pełnej klawiatury z klawiaturą numeryczną. Zastosowane w niej materiały sprawiają, że jest nie tylko bardzo wytrzymała, ale korzystanie z niej przez wiele godzin rozgrywki daje niesamowitą przyjemność.
PRZEŁĄCZNIKI MECHANICZNE KAILH
STWORZONE DLA GRACZY DŁUGODYSTANSOWYCH
Zaimplementowane w klawiaturze DreamKey wodoodporne i pyłoszczelne przełączniki mechaniczne Kailh zostały specjalnie zaprojektowane do profesjonalnego gamingu. Ich wzmocniony trzpień przełączników zapewnia zwiększoną stabilność i mniejszą chybotliwość keycapów, a ich żywotność sięga aż 80 mln kliknięć !
KAILH WHITE BOX SWITCH
To przełączniki stworzone dla osób ceniących sobie precyzyjność. Do ich aktywacji wystarczy tylko 50g siły nacisku, co daje niesamowicie wysoki komfort podczas intensywnego grania. Zastosowany niski skok powoduje bardzo szybką reakcję systemu na komendę użytkownika, a sama aktywacja przełączników potwierdzona zostaje charakterystycznym dzwiękiem kliku.
KAILH RED BOX SWITCH
Kailh red switches to przełączniki stworzone do szybkich akcji. Zaprojektowane dla profesjonalnych graczy cechują się niską siłą nacisku na poziomie 49g i prawie  niewyczuwalnym progiem aktywacji. Idealnie sprawdzają się w grach multiplayerowych. Dzięki swojej zdumiewającej prędkości reakcji i krótkiemu skokowi aktywacyjnemu odpowiedź na komendę jest natychmiastowa. Z tymi przełącznikami nie przegapisz żadnej okazji na zadanie ciosu swojemu przeciwnikowi.
KAILH BROWN BOX SWITCH
Te zbalansowane przełączniki idealnie sprawdzą się podczas codziennej pracy na komputerze oraz podczas intensywnej rozgrywki w grach sieciowych. Aktywują się na wysokości 2 mm, przy nacisku 55g co sprawia, że charakteryzują się one wyważoną reakcją na komendę. Wybierając kailh brown switches, masz pewność, że przypadkowe naciśnięcie klawisza nigdy nie będzie miało miejsca.
DREAMKEY PBT KEYCAPS
DreamKey PBT keycaps to połączenie elegancji z niezwykłą trwałością materiału. Idealnie komponują się z barwnym efektem rgb. Wykonane zostały z wysokiej klasy politereftalanu butylenu, który nie powoduje świecenia się klawiszy podczas ich częstego użytkowania. Stworzone z pogrubionego oraz odpornego na ścieranie się tworzywa nawet po upływie bardzo długiego czasu zachowują swój nienaganny wygląd i wyrazistość oznaczeń klawiszy.
SYSTEM OŚWIETLENIA RGB 16 M
System oświetlenia RGB 16 M zaimplementowany w klawiaturze DreamKey oddaje w ręce użytkownika nieograniczone możliwości w zakresie zmiany barwy, kierunku i prędkości zastosowanych kolorów dla wszystkich lub dla wybranych klawiszy. Tutaj nie ma miejsca na nijakość! Dzięki użyciu zaawansowanego konfiguratora barw możesz szybko zmieniać ustawienia za pomocą skrótów klawiszowych, tak jak tylko sobie wymarzysz! Stwórz piękną iluminację kolorów i wybierz swoją ulubioną konfigurację!
PEŁEN ANTI — GHOSTING
Zastosowaliśmy strukturę pełnego anti-ghostingu poprzez użycie funkcji n-key rollover. Funkcja ta zapewnia ci sto procent pewności, że wszystkie przyciski, które użyjesz, zostaną zarejestrowane przez system. Nie pozwól by skomplikowane komendy, przeszkodziły ci w zdobyciu wygranej!
Zastosowaliśmy strukturę pełnego anti-ghostingu poprzez użycie funkcji n-key rollover. Funkcja ta zapewnia ci sto procent pewności, że wszystkie przyciski, które użyjesz, zostaną zarejestrowane przez system. Nie pozwól by skomplikowane komendy, przeszkodziły ci w zdobyciu wygranej!
KORPUS TWARDY JAK STAL
Naszą klawiaturę wyposażyliśmy w niezwykle odporną na wstrząsy i silny nacisk obudowę. Została wykonana z aluminiowego tworzywa, po to by mogła ci towarzyszyć w codziennym użytkowaniu, jak i w każdej gamingowej przygodzie. Użyty w niej materiał zapewnia nie tylko większą stabilność oraz trwałość klawiatury, ale także podkreśla jej nowoczesny design.
BOGATE WNĘTRZE
Nie tylko szata zdobi...klawiaturę gamingową. We wnętrzu naszego urządzenia umieściliśmy, wszystko to, co w dzisiejszym gamingu podkręca rozgrywkę. Podświetlenie led, niezawodne przełączniki kailh box dostępne w trzech wariantach brown, red, white oraz ultra trwałe keycapsy — to wszystko sprawia, że nasza klawiatura to urządzenie marzeń każdego gracza.
KABEL TYPU C — BĄDŹ ZAWSZE GOTOWY NA ROZGRYWKĘ
Zastosowany w klawiaturze mechanicznej kabel ze złączem typu c wykonany został z trwałego materiału odpornego na przecieranie się zewnętrznej powłoki. Dzięki czemu masz zapewnioną nieprzerwaną rozgrywkę oraz szybkie łączenie się klawiatury z systemem.
TRYB BLOKADY KLAWISZA WINDOWS — ZACHOWAJ PEŁNE SKUPIENIE
Zachowaj pełne skupienie i nie pozwól, by coś przerwało ci rozrywkę! Używając funkcji blokady klawisza windows, masz pewność, że przypadkowe naciśnięcie tego klawisza nie przechyli szali wygranej na stronę oponenta!
OPROGRAMOWANIE DREAMKEY
ZMIEŃ WSZYSTKO NA TAKIE JAK LUBISZ
Za pomocą zaawansowanego oprogramowania dołączonego do klawiatury DreamKey możesz zmienić ustawienia efektów oraz skróty klawiszowe swojej klawiatury. Stwórz własne, oryginalne kompozycje za pomocą indywidualnego doboru kolorów dla danego klawisza lub wybierz jeden spośród 16 gotowych efektów wizualnych. Każdą z animacji możesz dowolnie modyfikować, tak jak chcesz, zmieniając wybrany zestaw barw, jasność oświetlenia oraz prędkość poruszania się wybranego efektu wizualnego.
ZMIANA BARWY
ANIMACJE BARW
ZMIANA POZIOMU JASNOŚCI
SKRÓTY KLAWISZOWE
WYBIERZ SWÓJ INDYWIDUALNY STYL!
Za pomocą naszego konfiguratora masz wręcz nieskończony wybór kolorystyczny. Zamień się w projektanta i stwórz swoje własne, niepowtarzalne kompozycje kolorystyczne. Zaimplementowane w klawiaturze 16 M oświetlenie ledowe daje możliwość wyboru dokładnie takiej barwy, jaką wybierzesz. Chciałbyś ustawić w swojej klawiaturze DreamKey taki sam kolor jak w klawiaturze znajomego? Żaden problem! W naszym oprogramowaniu zaimplementowaliśmy możliwość wyboru koloru poprzez wpisanie opisu RGB Możesz także wybrać jeden z definiowanych kolorów.
SPOKOJNE FALE, CZY NAGŁY BŁYSK?
Wolisz spokojne fale kolorów mieniące się na twojej klawiaturze, czy wolisz podkręcić emocjonująca rozgrywkę szalonym pędem rewii barw ? Teraz w dowolnym momencie możesz dostosować do swojego gustu prędkość odtwarzanej animacji! Wybierz lub stwórz swój zestaw kolorystyczny, a potem tchnij w niego życie za pomocą animacji!
EFEKTY OŚWIETLENIA LED:
ZAKŁÓCENIA
ODDECH
BŁYSK
PRZYPADKOWE FALE
NEON
FALA
RADAR
SNACK
AURORA
REAKTYWACJA
FAJERWERKI
RYTM MUZYCZNY
KASKADA
KRZYŻ ŚLEDZĄCY
SZYBKOŚĆ REAKCJI
WŁASNE
JASNA CZY CIEMNA STRONA MOCY?
Masz ochotę nasycić wzrok pięknymi intensywnymi barwami? A może masz ciężki dzień i zbyt duża ilość kolorów zaczęła cię przytłaczać? Zmień to! W klawiaturze DreamKey w każdym momencie za pomocą konfiguratora lub skrótów klawiszowych możesz zmniejszać, lub zwiększać jasność oświetlenia led twojej klawiatury.
WYBIERZ KRÓTSZĄ DROGĘ DO CELU
Uwielbiasz korzystać ze skrótów klawiszowych, bo ułatwiają i usprawniają korzystanie z twojego komputera? Specjalnie po to w naszym oprogramowaniu dołączyliśmy niezwykle zaawansowany makro system, w którym możesz dowolnie zmieniać wybrane skróty klawiszowe. Twórz własne profile skrótów klawiszowych oraz skrótów myszy komputerowej. Za pomocą nagrywania skrótu klawiszowego możesz szybko i wygodnie tworzyć własne unikatowe zestawienia. Chciałbyś używać na swojej klawiaturze DreamKey tych samych skrótów co znajomy? Za pomocą funkcji importuj, możesz je wgrać do naszego oprogramowania.
Specyfikacja

Nazwa modelu :
DREAMKEY
Dostępność:
Kup teraz
Cena:
339 PLN
Typ klawiatury :
Klawiatura mechaniczna
Kabel :
1.8m pleciony, odłączany kabel USB
USB:
Typu C
Układ:
US
Typ przełaczników:
Kailh Box
Żywotność przełaczników:
80 000 000
Powłoka:
aluminium
Podświetlenie:
RGB
Zawartość:
Klawiatura, dodatkowe keycapsy, instrukcja