Lżej. Szybciej. Lepiej.

DM6 Holey

Rynek gamingowy stał się prawdziwym polem bitwy, gdzie nie wygrywa się wyłącznie świetnym kształtem, genialnymi pomysłami czy nieszablonowymi rozwiązaniami. Musisz wznieść się na wyżyny kreatywności by zdetronizować konkurencję. Nasz gryzoń to nowy mistrz wagi piórkowej i każdy cios zadany przy jego pomocy przybliży Cię do wiecznej chwały i pozwoli się wspiąć na sam szczyt rankingowej tabeli.

DM6 Holey Kup teraz


Przedstawiamy DM6 Holey!

69 powodów by być najlepszym na mapie

Ważący mniej niż 70 gramów, uzbrojony po zęby w superwydajną technologię, pozwalającą oddawać strzał za strzałem z prędkością światła. Każdy dosięga swojego celu. Mózgiem całej operacji jest najnowszy sensor, który jeszcze nigdy nie był tak piekielnie precyzyjny. Legenda tworzy się na Twoich oczach.
To kompletny przypadek ta waga 69 gramów...no dobra, macie nas. To nie był przypadek. By być w tak doskonałej formie trzeba przejść na rygorystyczną dietę pod okiem największych specjalistów. Dzięki tytanicznej pracy przez ostatnie miesiące udało nam się zrzucić resztki zbędnego balastu i zostawić tylko to co absolutnie najważniejsze. Nasz gryzoń jeszcze nigdy nie był tak lekki, szybki i jednocześnie przerażająco skuteczny w zdobywaniu kolejnych tytułów MVP.

Tylko 69 gramów

 Wybierz swojego pretendenta!

Dobra, teraz będzie trochę trudniej. Bo Holey występuje w dwóch wersjach, starym klasyku PixArt 3360 i swoim młodszym braciszku 3389. Niezależnie kogo wybierzesz i tak rozniesiesz konkurencję. Z drugiej strony może pora zaszaleć i przetestować obie wersje?

DM6 Holey Kup teraz

Przyciski Huano

Poczuj subtelną różnicę

Chyba nikogo nie zaskoczymy pisząc, że wszystkie czołowe gryzonie posiadają najlepsze specki. To logiczne, grasz z najlepszymi, więc musisz mieć najlepszy sprzęt. Wychodzimy dokładnie z takiego samego założenia. Sensor musi być z absolutnego topu, ale przyciski nie mogą oddawać pola, dlatego wybraliśmy mikroprzęłączniki Huano. To najwyższy kaliber jakościowy. Każde kliknięcie jest majstersztykiem, który będzie trwać przez baaaaaaaardzo długi okres. I gdy to piszemy, to mamy naprawdę na myśli lata. 20 milionów kliknięć, to całe milenia podbijania wszystkich rankingów w ilości headshotów.

Przełączniki Huano Blue Shell

Kabel sznurówka

Wow, to naprawdę lekkie!

Obaj mistrzowie są uzbrojeni w nasz legendarny kabel sznurówkę. Zapomnij o bateriach, zapomnij o lagach czy problemach z łącznością. Twardy, pozwijany kabel? To też przeszłość. Witaj w krainie gdzie kabel to Twój przyjaciel, a nie wróg publiczny numer jeden. Łączy w sobie wszystkie zalety obu światów, przy jednoczesnym wyeliminowaniu ich wad. Po prostu najlepszy kompan każdego gryzonia.

Kabel sznurówka

DM6 Holey

- Dziurawa, a kompletna

DM6 Holey i Holey S to absolutni czempioni w swojej kategorii. 69 gramów czystej mocy zapewnionej przez PixArt-owy mózg i przyciski Huano niosące druzgocące ciosy Twoim przeciwnikom na każdej arenie. DM6 Holey to nie jest po prostu kolejna myszka na Twoim biurku, to zawodnik do zadań specjalnych, gotowy spuścić grad ciosów na każdego kto odważy się z Tobą zadrzeć.

DM6 Holey Kup teraz

SPECYFIKACJA

MODEL
Cena
DM6 Holey
89.00
DM6 Holey Kup teraz
Prędkość maksymalna
7.0 m/s
Polling Rate
1000 Hz
Przyciski
7+ scroll
Sensor
DM6 Holey: Optyczny PMW3360
DM6 Holey S: Optyczny PMW3389
USB
Pozłacane
DPI
DM6 Holey: 400, 800, 1200, 2400, 4800, 12000
DM6 Holey S: 400, 800, 1200, 2400, 4800, 16000
LOD (lift off distance)
1/2/3 mm
Lewy przycisk
Huano 20.000.000 kliknięć
Prawy przycisk
Huano 20.000.000 kliknięć
Przyciski boczne
3.000.000 kliknięć
Scroll
Huano
Wymiary
129 x 66 x 40 mm
Waga
69 g (bez kabla)
Kabel
Kabel sznurówka (1.8 m)
Powłoka
Matowa, сzarna
Podświetlenie
Scroll
Zawartość
Mysz, Instrukcja