Junior/Mid Software Developer

Opis:

Szukamy Junior Software Developera, który będzie odpowiedzialny za wsparcie zespołu, przygotowanie oprogramowania oraz realizowanie wyznaczonych celów w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie.

Detale:

Główne zadania:
  • Praca i dodanie nowej funkcjonalności do naszego wewnętrznego systemu „Matrix”
  • Rozbudowa obecnych projektów
  • Wprowadzenie nowych oraz utrzymywanie istniejących funkcjonalności
  • Integracja obecnego z API partnerów firmy
  • Praca nad projektami w PHP/Javascript
Nasze oczekiwania:
  • Znajomość PHP lub JS
  • Rozwiązywanie problemów: Proaktywne i kreatywne umiejętności rozwiązywania problemów, połączone z możliwością samodzielnej pracy
  • Ciągłe uczenie się: silna chęć uczenia się i rozwoju w obszarach związanych z tworzeniem stron internetowych, integracją API i technologiami chmurowymi
Oferujemy:
  • Służbowy laptop do gier oraz mysz
  • Wygodne środowisko pracy
  • Biuro na Mokotowie z dobrym połączeniem z komunikacją miejską
  • Zróżnicowany zakres pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Rozwój w międzynarodowym zespole
  • Pracę na pełen etat
Fajnie jeżeli:
  • Znał na poziomie komunikatywny język angielski lub język rosyjski
  • Podstawowa znajomość HTML
  • Znajomość linux

If you think you fit the offer above fill in the form at the bottom of the page, if you have any questions about this position or recruitment in general emails us at rekrutacja@dreammachines.pl

Proszę podaj swoje imie i nazwisko.
Proszę podaj swój email do kontaktu.
Proszę załącz swoje CV.