DM3 mini

 • Jeden z najlepszych sensorów PixArt 3360
 • Super lekka, tylko 77 gram
 • Podłącz & Zmień dodatkowe możliwości
 • Idealna dla lewo i prawo ręcznych

Pełen zasięg DPI w DM3 mini

Nasz najnowszy gryzoń może działać z rozdzielczością nawet do 12 000 DPI. Chcieliśmy mieć pewność, że podobnie jak to było w przypadku DM3 mini, każdy gracz znajdzie to co mu najlepiej odpowiada. Czy grasz na 400 DPI czy na 12 000, DM3 mini dostosuje się do Ciebie!

Lekka jak nigdy, precyzyjna jak zawsze

Nasz ostatni model DM1 PRO S, już należał do jednych z najlżejszych myszek gamingowych na rynku, DM3 mini wkracza do magicznej wagi piórkowej – tylko 77 gram! Dzięki temu praktycznie nie czujesz jej ciężaru podczas grania. Wielogodzinne granie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Lekkość i swoboda to cechy wyróżniające ten model wśród innych myszek gamingowych. DM3 mini to spełnienie marzeń każdego fana gamingowych zmagań!

Diabeł tkwi w szczegółach

Oprócz wszystkich technicznych zmian dodaliśmy też kilka dodatkowych funkcji do naszej myszki. Specjalnie dla wszystkich fanów konfiguracji, zmian i edycji. Od teraz kompletnie nowe rozwiązanie dla wszystkich fanów FPS. Zmiany w locie! Wystarczy przytrzymać odpowiednią konfigurację przycisków (lista poniżej) i podłączyć mysz a nowe ustawienia zostaną zainstalowane! Gwarantujemy, zakochacie się w tych opcjach.

Dostosuj ją do siebie

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie przygotowali czegoś specjalnego. DM3 mini to nie tylko znakomity sensor, lekkość i precyzja to również mikro ustawienia, które dodaliśmy do tego modelu. Już teraz możesz zmienić przy pomocy dwóch kliknięć swój LOD, Polling Rate, czy domyślne ustawienia DPI. Swoboda została zdefiniowana na nowo dzięki DM3 mini!

Specification

Model DM3 mini MOUSE
Dostępność Niedostępny
SPECYFIKACJA
Prędkość maksymalna 6.35 m/s
Polling Rate 500/1000 Hz
Styl trzymania Claw, finger-tip, palm
Ilość przycisków 3+Scroll
Typ przycisków Omron 20 milionów
Sensor PixArt 3360
DPI 6 konfiguracji
Wymiary 118 x 64 x 37 mm
Waga 77 gram (bez kabla)
Długość kabla 1.8m
Podświetlenie DM logo
Powłoka Matowa
Zawartość Instrukcja DM3 mini, Dodatkowe ślizgacze, Myszka DM3 mini

Stworzona przez graczy

Pracujemy z najlepszymi graczami by mieć pewność, że DM3 mini będzie perfekcyjną myszką do gier FPS.

Sensor Gamingowy

W DM3 mini możesz znaleźć jeden z najlepszych sensorów dostepnych na rynku PixArt 3360. To zupełnie nowy wymiar grania!

Podłącz & Zmień

Użyj kombinacji klawiszy by zmienić LOD, polling rate i wiele innych. To takie proste!

Lekka jak piórko, mocna jak Ferrari

Dream Machines z dumą prezentuje najnowszą myszkę w rodzinie gamingowych gryzoni! DM3 mini to spełnienie marzeń wszystkich tych, którzy poszukiwali mniejszej, szybszej i lżejszej wersji DM1 PRO S. To myszka kompletna, która zapewnia najwyższej jakości komfort grania i posiada najlepsze części dostępne na rynku.

Mały, ale wariat!

Jeżeli szukasz idealnego rozwiązania do gamingu, a większość modeli źle leży w Twojej dłoni, to czas najwyższy spróbować DM3 mini! Ta myszka to idealny sprzymierzeniec podczas grania w takie produkcje jak Counter Strike Global Offensive czy League of Legends. Po raz kolejny postawiliśmy na najlepszy na rynku sensor PixArt 3360. Musieliśmy mieć pewność, że nasza myszka spełni wymagania nawet najbardziej wymagających graczy. Ponownie myszka pozwala na osiągnięcie zawrotnej szybkości 6.35 m/s! Oj, będzie się działo!

Przyciski Omron – gwarancja najwyższej jakości

Wiemy jak ważne jest by myszka była nie tylko niezwykle szybka i dokładna, ale również niezawodna. Mając to na uwadze po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wykorzystanie najlepszych na rynku przycisków firmy Omron, które gwarantują aż do 20 milionów kliknięć!

Dostosuj ją do siebie

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie przygotowali czegoś specjalnego. DM3 mini to nie tylko znakomity sensor, lekkość i precyzja to również mikro ustawienia, które dodaliśmy do tego modelu. Już teraz możesz zmienić przy pomocy dwóch kliknięć swój LOD, Polling Rate, czy domyślne ustawienia DPI. Swoboda została zdefiniowana na nowo dzięki DM3 mini!

Nowy, bardziej elastyczny kabel!

W DM3 mini zdecydowaliśmy się na nowy, bardziej elastyczny kabel, pozwalający na jeszcze większą swobodę. Dzięki optymalnej długości (aż 180cm!), jesteśmy pewni, że nawet Ci śmigający po całej powierzchni naszej podkładki DM PAD XL, bez problemu będą mogli grać i wygrywać setki gier!

Funkcje DM3 mini

Działają podczas podłączenia myszki do komputera:

 1. Polling rate 500/1000Hz - LPM + PPM (domyślny polling rate - 1000hz)
 2. Przedziały DPI: 500/600/1000/1200/1400/1800 || 400/800/1600/2400/4800/12000 - DPI + LPM (domyślne dpi-400/800/1600/2400/4800/12000)
 3. Lewo / prawo ręczny tryb (Lewy przycisk myszy zamienia się z prawym przyciskiem myszy ) - DPI + PPM (domyślnie tryb praworęczny)
 4. LOD (lift of distance) zmiany do 1.8 mm - przycisk SCROLL + LPM (domyślne LOD 1.8mm)
 5. LOD (lift of distance) zmiany do 2.4 mm - przycisk SCROLL + PPM

Działa, gdy myszka podłączona do komputera:

 1. Logo LED: 6 opcji gdy naciskamy przycisk dpi i przycisk scroll:
 2. LED wyłączony
 3. czerwony LED
 4. niebieski LED
 5. zielony LED
 6. różowy LED