Uwielbiasz myszkę DM2 Comfy? Wraz z naszym zespołem ekspertów pracowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy nad odświeżoną wersją DM2 Comfy, który w oczach wielu graczy, był produktem bliskim ideału. Świetny kształt, znakomity sensor i perfekcyjny kabel. To połączenie zapewniało długie godziny bezproblemowej gry w ulubione tytuły. Jak sprawić by coś co jest tak dobre stało się jeszcze lepsze?

Z tego powodu zdecydowaliśmy się na pozostawienie dokładnie takiej samej obudowy, która tak bardzo przypadła wam do gustu. Kształt ten, zapewnia pełen komfort dla ręki, który jest niezbędny podczas najintensywniejszych rozgrywek. Najwyższej jakości materiał gwarantuje, że nawet po kilku miesiącach myszka dalej będzie wyglądać świetnie. Wiemy, że dla graczy nie liczy się tylko to jak myszka działa, ale również to jak wygląda, dlatego podczas projektowania poprzedniej edycji nasi specjaliści spędzili długie godziny na projektowaniu kształtu tak by pasował nawet najbardziej wymagającym graczom. Nie inaczej jest z myszką DM2 Comfy S.

Najistotniejszą zmianą względem swojej poprzedniczki w wersji S, jest oczywiście sensor, który jest sercem całej myszki. Po raz kolejny zaufaliśmy firmie PixArt, która gwarantuje najwyższej jakości sensory aktualnie obecne na rynku. Nie mogło być inaczej i zgodnie z Waszymi sugestiami zdecydowaliśmy się na wersję PixArt3360, który zapewnia najwyższą precyzję podczas grania. Od teraz gra w takie tytuły jak Starcraft, Warhammer czy Civilization będzie przyjemnością na zupełnie innym poziomie. DM2 Comfy S definiuje na nowo grę w strategie!

Jednak znakomity kształt, perfekcyjny sensor nie jest wszystkim co zapewnia rozgrywkę na najwyższym poziomie. Nie możemy zapominać o samych przyciskach, które są równie istotne co inne podzespoły. W tym przypadku po raz kolejny zdecydowaliśmy się na rozwiązanie firmy Omron. To jedna z najlepszych firm zajmujących się przyciskami na rynku zawsze gwarantująca najwyższą jakość i niezawodność. Przyciski Omron są w stanie wytrzymać nawet do 20 milionów kliknięć, co gwarantuje im wytrzymałość na długie lata. Gracze oczekują od nas nie tylko najwyższej jakości, ale również najwyższej trwałości. Przyciski firmy Omron spełniają oba te warunki. Już nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się podczas grania w swoje ulubione tytuły, że myszka się zatnie lub przestaną działać przyciski. DM2 Comfy S to najlepsze rozwiązanie dla każdego gracza.

Najbardziej wymagające strategie wymuszają na graczu by nie tylko był niezwykle precyzyjny, ale również piekielnie szybki. Podczas dynamicznego pojedynku niejednokrotnie wykonujemy kilkadziesiąt ruchów myszki na ekranie tak, by wydać odpowiednie polecenia swojemu oddziałowi. Obrona, atak, zlecenie na kolejne jednostki czy rozbudowa swojego miasta, te wszystkie rzeczy dzieją się praktycznie w tym samym czasie podczas gry online. Mając to na uwadze zdecydowaliśmy się na podkręcenie standardowej prędkości zapewnianej przez sensor PixArt3360. Dzięki temu w DM2 Comfy S będziecie mogli uzyskać zawrotne 7 m/s. Taka prędkość pozwoli na zdobycie przewagi nad każdym graczem, niezależnie czy mówimy o grach strategicznych czy o strzelankach jak Counter Strike czy Battlefield.

Naturalnym następstwem zmiany sensora jest zwiększenie ilości dostępnego DPI. Względem swojej poprzedniczki jest to gigantyczny przeskok z maksymalnych 5000 DPI aż na 12 000 DPI. Od teraz każdy znajdzie coś dla siebie. DM2 Comfy S gwarantuje 6 trybów DPI zmienianych przy pomocy zainstalowanych pod scrollem przycisków. Dostępne wartości to 400/800/1600/2400/4800/12000. Wszystko jest dostępne w ułamku sekundy, wystarczy nacisnąć jeden przycisk!

Lift of Distance – czyli mówiąc lakonicznie, odległość która dzieli myszkę od powierzchni biurka lub podkładki. Dla większości graczy im niższe LOD tym lepiej i zgodnie z Waszymi rekomendacjami ustawiliśmy je na 1.8 mm. Koniec z przypadkowymi ruchami myszki. Teraz wszystko jest w Twoich rękach, pełna precyzja i kontrola za każdym razem. Poślij swoje wojska dokładnie tam gdzie zaplanowałeś. Dzięki doskonałemu planowi i niespotykanej wcześniej precyzji będziesz w stanie pokonać dowolnego wroga. DM2 Comfy S to najlepszy przyjaciel każdego stratega!

Niewątpliwie istotnym elementem myszki przewodowej jest kabel. Tutaj, po raz kolejny zdecydowaliśmy się na kabel pleciony o długości 180 centymetrów. Wielu graczy uważa, że to właśnie ten styl kabla jest najbardziej wytrzymały i zapewnia najdłuższą żywotność. Prawie dwa metry kabla pozwolą na pełen komfort użytkowania wszystkim graczom, nawet tym, którzy uwielbiają grać na pełnej powierzchni gigantycznych podkładek takich jak DM Pad XXL.

DM2 Comfy S to myszka dla prawdziwych fanów strategii. Doskonale wyprofilowana, posiadająca rewelacyjny sensor, który zapewnia nie tylko znakomitą precyzję, ale również dzięki wykorzystaniu zmodyfikowanej wersji sensora gwaratuje diabelską prędkość, która zapewni przewagę nad innymi graczami. Ta myszka to spełnienie marzeń każdego gracza takich tytułów jak Starcraft, Warhammer czy innych hitów jak PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS czy Fortnite. Daj się ponieść rozgrywce na zupełnie innym poziomie dzięki DM2 Comfy S!

Wybierz idealne ustawienia

Dzięki wyjątkowemu oprogramowaniu DM2 Comfy S może zostać dostosowane do Twoich ulubionych ustawień. Zmień DPI, dostosuj polling rate czy wybierz wymarzony kolor podświetlenia. Wszystko to jest możliwe w ciągu kilku sekund. Wybierz, zapisz, graj. To takie proste!

Model DM2 COMFY S MOUSE
Cena 99 PLN
SPECYFIKACJA
Prędkość maksymalna 7.0 m/s
Polling Rate 1000 Hz
Przyciski 6 przycisków + Scroll
Sensor Optyczny PMW3360
USB Pozłacane
DPI 400, 800, 1600, 2400, 4800, 12000
LOD (lift off distance) ~1.8 mm
Lewy przycisk Omron 20.000.000 kliknięć
Prawy przycisk Omron 20.000.000 kliknięć
Scroll TTC 20.000.000 kliknięć
Wymiary 131 х 84 х 39 mm
Waga 94 g (bez kabla)
Kabel Kabel pleciony (1.8 m)
Podświetlenie DM logo
Powłoka Matowa
Zawartość Mysz, instrukcje , dodatkowe ślizgacze