Laptop biznesowy stworzony na drodze do idealnego połączenia nowoczesnej technologii i ponadczasowego stylu. Wysoka jakość wykonania wytrzymała bateria i niezwykła wydajność laptopa to droga do jeszcze bardziej efektywnej oraz komfortowej pracy.
Wysoka wydajność na co dzień
Wydajny laptop umożliwi Ci nieprzerwaną i komfortową pracę nad każdego rodzaju dokumentem. Możesz mieć pewność, że nic już nie zakłóci Twojej pracy i każdy program podoła nowym projektom.
Generacja
GHz do, w trybie Turbo Boost
Rdzeni
Wątków
Niesamowicie smukła rama ekranu
Postaw na najmodniejsze rozwiązania i wybierz model, wyposażony w cienką ramkę matrycy, dzięki czemu Twój laptop biznesowy prezentuje się jeszcze lepiej.
Wielozadaniowiec wśród laptopów
Niech Twój biznes nabierze rozpędu dzięki RAM umożliwiającemu jeszcze szybszą realizację wielu zadań oraz optymalną pracę laptopa. Niech wielozadaniowa praca będzie jeszcze przyjemniejsza!
Prędkość
SO-DIMM Technologia
1.2V Napięcie
Szybkie i niezawodne
Niezawodny dysk SSD zapewni Ci, możliwość szybkiego zapisu i odczytu danych co niezwykle przyczynia się, do zwiększenia efektywności pracy.
Nawet 30x szybszy niż HDD Wydajność
Do 3500 MB/s Prędkość odczytu
M.2 Format dysku
Nieprzerwana łączność
Laptop został wyposażony w łącza i , dzięki którym podłączysz urządzenia usprawniające Twoją pracę. Wybieraj spośród różnych dostępnych łączy i usprawnij swoją pracę jeszcze bardziej.
USB 3.2 Gen 2x2
Odczyt 20 GB/s
Zapis 15 GB/s
USB 3.2 Gen 2x1
Odczyt 10 GB/s
Zapis 7.2 GB/s
USB 3.2 Gen 1
Odczyt 4.8 GB/s
Zapis 3.2 GB/s
Dream Cooling – chłodzenie twoich marzeń
Porządne chłodzenie podzespołów jest bardzo istotnym elementem porządnego laptopa do pracy. Z tym chłodzeniem każda część Twojego biznesowego laptopa będzie działać na optymalnych obrotach.
Zawsze z Tobą na każdym spotkaniu
Laptop Dream Machines umożliwi Ci prowadzenie video rozmów na co dzień. Dobra optyka obrazu to zapewnienie dobrej jakości rozmowy nawet na odległość.
Waga w sam raz dla każdego rodzaju pracy
Laptop biznesowy Dream Machines o wadze sprawdzi się zarówno w pracy biurowej, jak i podczas wyjazdów biznesowych, dzięki czemu wszystkie najważniejsze informacje, masz w zasięgu swojej ręki.
Rozmiar dopasowany do Twoich potrzeb
Laptop o wymiarach dzięki, którym możesz zabrać go wszędzie. Lekki i smukły laptop biznesowy świetnie sprawdzi się podczas ważnych spotkań biznesowych, a także do pracy zarówno zdalnej jak i stacjonarnej.
Profesjonalny wizerunek
Laptop biznesowy Dream Machines to idealne połączenie elegancji i nowoczesnych trendów, dzięki czemu Twój laptop zawsze będzie dobrze prezentował się na spotkaniach biznesowych.
Dane techniczne

Informacje o modelu
Nazwa modelu
Model Clevo
Cena 0 PLN
Ekran
Rozmiar
Bezramkowy Wyświetlacz Thin Framed
Typ Ekranu
Odświeżanie Ekranu
Typ Ekranu
CPU
Procesor
Ilość Rdzeni/Wątków
Prędkość Procesora
Wymienialny Procesor
Płyta główna
Chipset
Pamięć RAM
Maksymalna ilość pamięci RAM
Sloty RAM (Całkowite/Dostępne)
Pojemność
Złącze SATA
Sloty SATA (Całkowite/Dostępne)
Złącze M.2
Sloty M.2 (Całkowite/Dostępne)
Networking
LAN
WLAN
Obudowa
Typ klawiatury
Kamera Internetowa
Rozmiary
Waga
Dźwięk
Dźwięk
Sound Blaster
Porty Audio
Porty
USB/ThunderBolt
Display Port
HDMI
Dodatki
6-in-1 Card reader
Moc
Moc
Bateria