To maszyna ostateczna w pojedynku z każdym tytułem. Daj się ponieść rozgrywce w najwyższej jakości, pełnej detali i płynności. Desktopowe procesory, najmocniejsze karty czy wyjątkowe rozwiązania dla chłodzenia, BIOS-u i ekranu. To wszystko znajdziesz w laptopach Dream Machines z serii RX!

Nowy wymiar grafiki


Rewolucyjna architektura NVIDIA Turing™ i całkowicie nowa platforma GeForce RTX™ łączą w sobie możliwości oferowane przez rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji, programowalnego cieniowania i ray tracingu w czasie rzeczywistym, by umożliwić Ci zupełnie nowy sposób doświadczania gier. Najnowsza generacja, pozwoli Tobie jeszcze bardziej zatopić się w wirtualnym świecie i jak nigdy wcześniej odczuć wszystkie wydarzenia.

Wzrost mocy do
Ray
Tensor
150%
Memory
Tracing
Cores
vs poprzednia generacja

Najnowsza generacja pamięci


W naszych laptopach dajemy możliwość posiadania najszybszej pamięci jaka jest dostępna na rynku komputerowym. Jej największym atutem jest to, że działa na najnowszej technologii SO-DIMM której osiągi pobijają wszelkie rekordy prędkości działania. Uzyskaj najwyższą możliwą wydajność z notebookiem przy wsparciu zaawansowanej pamięci DDR4.
Prędkość do
Technologia
Możliwość
3200 MHz
SO-DIMM
Podkręcania
DDR4
Pamięci

Przyspiesz swoją pracę


Krótszy czas uruchamiania systemu i programów. Szybsze ładowanie podczas grania w Twoje ulubione tytuły. Odporna na wstrząsy konstrukcja. To wszystko zalety posiadania dysków SSD, które nie tylko zapewniają kilkukrotnie większą prędkość niż dyski HDD, ale również dzięki swojej technologii są bardziej odporne niż dyski twarde. Twoje dane są bezpieczniejsze, działają szybciej i co najważniejsze znacznie usprawniają pracę na laptopie.
Prędkość odczytu
Prędkość zapisu
Płynność
Do 530 MB/s
Do 430 MB/s
Pracy

Dream Cooling – by było chłodniej


Wiemy, że dla każdego gracza chłodzenie jest jednym z kluczowych aspektów przy wyborze gamingowego laptopa. Dlatego też mając to na uwadze został zaprojektowany system Dream Cooling, który dzięki wykorzystaniu mocniejszych heatpipe'ów pozwala osiągnąć o wiele niższe temperatury niż konkurencja. Koniec z wysokimi temperaturami i przegrzewaniem się podzespołów, dzięki Dream Cooling Twój laptop będzie działał bezproblemowo i bezkompromisowo! Jeżeli potrzebujesz jeszcze bardziej obniżyć temperaturę swoich podzespołów możesz dodatkowo wybrać specjalne pasty termo-przewodzące i technikę skalpingu, które pozwolą obniżyć temperaturę dodatkowo o kilkanaście stopni!
Dane techniczne
Informacje o modelu
Nazwa modelu
Model Clevo
Ekran
Rozmiar
Bezramkowy Wyświetlacz
Rozdzielczość
Typ Ekranu
Odświeżanie Ekranu
GPU
Karta Graficzna
RAM Wideo
Wymienialna Grafika
Procesor
Procesor
Ilość Rdzeni/Wątków
Prędkość Procesora
Wymienialny Procesor
Płyta główna
Chipset
Pamięć RAM
Maksymalna ilość pamięci RAM
Sloty RAM (Całkowite/Dostępne)
Wielkość
Złącze SATA
Sloty SATA (Całkowite/Dostępne)
Złącze M.2
Sloty M.2 (Całkowite/Dostępne)
Networking
LAN
WLAN
Obudowa
Typ klawiatury
Język Klawiatury
Kamera Internetowa
Rozmiary
Waga
Dźwięk
Dźwięk
Sound Blaster
Porty Audio
Porty
USB/ThunderBolt
Display Port
HDMI
Dodatki
Moc
Moc
Bateria