Jak zainstalować system Linux na laptopach Dream Machines?

Cześć, poniżej znajdziesz poradnik w którym wyjaśniamy jak zainstalować Linuxa na naszych Laptopach. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem support: mailto:support@dreammachines.pl

Dream Machines nie zapewnia sterowników do użytku w systemie Linux / Unix, ale może potwierdzić, że działa wiele funkcji systemu operacyjnego.
Sterowniki zawarte w niektórych dystrybucjach systemu Linux są kompatybilne z naszymi laptopami.
Personel pomocy technicznej Dream Machines może zaoferować ograniczoną pomoc, dostarczając programistom i zgłaszając problemy do zbadania, gdy są używane na platformach wymienionych poniżej. Dream Machines nie ma kontroli nad tym, kiedy problemy mogą zostać zbadane lub rozwiązane.
Wsparcie ogranicza się do ogólnych zapytań dotyczących wymienionych poniżej systemów operacyjnych i dostarczenia istniejącej dokumentacji dla działań opisanych poniżej. Przedstawiciele pomocy Dream Machines nie są w stanie zapewnić instalacji krok po kroku przez telefon. Aby zapewnić rozwiązania, wszelkie zapytania lub problemy powinny być odtwarzalne w naszym laboratorium wsparcia.

Ograniczone wsparcie i dokumentacja są dostępne dla następujących działań:
Konfigurowanie rozruchowego dysku flash USB
Instalowanie systemu operacyjnego
Konfigurowanie systemu operacyjnego dla dyskretnego trybu VGA

Dream Machines zapewnia ograniczoną pomoc na następujących platformach:
RedHat
SUSE
Ubuntu

Ściągnij poradnik