FAQ

1. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

• Czas realizacji standardowej konfiguracji laptopa wynosi 1-2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłat. Przy zmodyfikowanych zamówieniach czas realizacji może wynosić od 3-5 dni roboczych. Czas realizacji zamówień z delidowanym procesorem jest ustalany indywidualnie.

2. Jakie metody płatności akceptujecie?

• Akceptujemy przelewy bankowe, płatność kartą kredytową i przelewy internetowe przy pomocy Przelewy24. Istnieje możliwość zakupu w ratach przy pomocy Przelewów24. Niestety w tym momencie nie ma możliwości płatności za pobraniem.

3. Czy mogę sam zmienić konfigurację sprzętową?

• Tak, jest to możliwe. Nasze laptopy są specjalnie dostosowane do samodzielnej modyfikacji, jednakże należy uważać, aby nie uszkodzić żadnego z komponentów, ponieważ uszkodzenie powoduje utratę gwarancji.

4. Czy zamówionego laptopa przez stronę dreammachines.pl mogę odebrać u jednego z Waszych partnerów?

• Laptopy zamówione przez stronę dreammachines.pl można odebrać jedynie osobiście w biurze Dream Machines na ulicy Wołoska 16 w Warszawie lub może go dostarczyć kurier do dowolnie wybranego miejsca, po dokonaniu dodatkowej opłaty za usługę. Jeżeli nie zostanie wybrane miejsce dostarczenia paczki przez kuriera, sposób dostawy jest traktowany jako odbiór osobisty dostępny w siedzibie Dream Machines.

5. Gdzie można kupić Wasze produkty?

• Produkty są również dostępne u naszych partnerów, więcej informacji tu.

.

6. Czy mogę dostać fakturę do zamówienia?

• Oczywiście. Przy składaniu zamówienia na firmę należy wybrać odpowiednią opcję i uzupełnić niezbędne dane.

7. Jaka jest różnica pomiędzy serią laptopów G i X?

• Laptopy z serii G mają wlutowany procesor i kartę graficzną w płytę główną. W serii X procesor jest wymienny na podstawce LGA (desktop), a karta graficzna korzysta ze slotu MXM.

8. W jaki sposób mogę zobaczyć Wasz sprzęt?

• Każdy z naszych produktów jest dostępny w naszym biurze w Warszawie na ulicy Wołoska 16. Prosimy jednak o kontakt z wyprzedzeniem przynajmniej dwugodzinnym w celu potwierdzenia dostępności danego produktu oraz jego ewentualnego przygotowania.

9. Którzy producenci dostarczają Wam standardowe komponenty takie jak dyski twarde, pamięć ram czy dyski SSD?

• W naszych standardowych konfiguracjach wykorzystujemy komponenty dostarczane przez Crucial, Goodram, Transcend, Plextor, Hitachi, a także kilka firm o podobnym profilu.

10. Czy Prema vBIOS jest zawsze instalowany przez Dream Machines?

• Prema vBIOS zwykle jest instalowana przez użytkownika końcowego, ale w niektórych przypadkach np. zakup laptopa z systemem operacyjnym Windows instalacje przeprowadzamy u nas.