POWRÓT KLASYKI
POWRÓT KLASYKI
dm1 s2
dm1 s2
dm1 s2
dm1 s2
dm1 s2
dm1 s2
dm1 s2
dm1 s2
dm1 s2
dm1 s2
dm1 s2

dm1 s2

Kup teraz
SPECYFIKACJA

Po 4 latach, wracamy z odświeżonym modelem jednej z Waszych ulubionych myszek – DM1. To model dla nas wyjątkowy, który podbił serca tysięcy ludzi na całym świecie. To dzięki niemu padły miliony headshotów i przyniósł wielokrotnie okrzyki i gesty radości. To właśnie ten niepozorny gryzon pozwolił wielu z Was osiągnąć swoje cele, upragnione dywizje i nagrody.

Teraz przedstawiamy Wam jego następcę. Nadchodzi nowe. Nadchodzi DM1 S2. Bądźcie gotowi.

Ten model prezentuje w sobie wszystko to co uwielbiacie w DM1 Pro S, kształt, sensor i sposób działania, ale ma poprawki, które prosiliście. DM1 S2 to ukłon w Waszą stronę. Pokazujemy tym modelem, że słuchamy Was i chcemy Wam dawać modele, które spełniają Wasze wszystkie wymagania.

NAJBARDZIEJ POŻĄDANY - PIXART 3360

Sensor 3360 jest niesamowity - nie tylko zwiększa maksymalną prędkość myszy do aż 7 m/s, ale dodatkowo zwiększa zakres DPI do 12000. Jesteśmy pewni, że każdy, kto skorzysta z tej myszki do gier - będzie pod wrażeniem jej działania. To nie wszystko. Dzięki PixArt PWM3360, możecie skorzystać z naszej myszy na większej ilości zróżnicowanych powierzchni. Algorytm obrazujący powierzchnie jest tak dokładny, że działa on nawet na błyszczących podkładkach. Dodatkowo DM1 S2 została dostosowana w taki sposób by idealnie odwzorowywać ruch - nawet podczas podnoszenia i opuszczania myszy, niezależnie od jej kąta położenia. Twój kursor już nigdy nie będzie szalał na ekranie. Ta myszka gamingowa zapewnia niezwykłą kontrole i precyzję, na której możecie polegać.

PRECYZJA TO PODSTAWA.

Musimy przyznać, że był to świetnie zainwestowany czas. Zoptymalizowaliśmy PCB upewniając się, że opóźnienia będą maksymalnie zredukowane. Podobnie jak w DM1 Pro S - model S2 ma ustawiony polling rate na 1000 Hz i LOD na poziomie ~1.8-2.0mm. DM1 S2 jest wyposażony w najlepsze podzespoły dostępne na rynku, dzięki czemu jest narzędziem, które pozwoli Ci zmiażdżyć wirtualnych przeciwników.

DETALE, KTÓRE MAJĄ ZNACZENIE

Po raz kolejny stawiamy na myszkę, która będzie pomagać wygrywać a nie utudniać życie. Wszystko ustawione tak, by mieć pełną swobodę i precyzję działania.

LOD

Akceleracja

Predykcja

Smoothing

MATOWA POWŁOKA – GOTOWA NA KAŻDE WARUNKI

Postanowiliśmy pozostawić matowo-gumowe wykończenie w gamingowej myszce DM1 S2, ponieważ ludzie je pokochali, mówiąc o niezwykłej wygodzie i pewnym chwycie.

Duże teflonowe ślizgacze są tam by utrzymać mysz w absolutnej kontroli. Wiemy, że po częstym korzystaniu z myszy mogą się zetrzeć i dlatego postanowiliśmy dodać kolejne ślizgacze. Czasem mogą się przydać, wszyscy wiemy, że przypadki chodzą po ludziach.

DM1 S2 to również uwielbiany przez wszystkich kabel sznurówka! Niezwykle elastyczny, praktycznie niewyczuwalny podczas grania. To idealne połączenie wszystkie co najlepsze w myszce bezprzewodowej i tej przewodowej.

PĘDŹ JESZCZE SZYBCIEJ - 7.0 M/s

Ta mysz jest niesamowicie szybka. Osiągając zawrotną prędkość 7 m/s jest szybsza niż jej poprzednik - niemal dwukrotnie. Jeśli ktokolwiek sądzi, że jest w stanie poruszać nią szybciej niż sensor na to pozwala – niech próbuje.

DPI – 12 000 MOŻLIWOŚCI

Niektórzy lubią chwalić się z jak wysokiego DPI mogą korzystać w swojej myszy. Większość z nas wie, że najwyższe DPI nie jest czymś, co ma największe znaczenie, mimo to wszyscy lubimy rozmawiać o tym jak wysokie DPI mamy w myszach. Z DM1 S2 możesz się szczycić swoim DPI: 12000 to liczba, która na każdym zrobi wrażenie, chwal się nią.

Odblokuj nowe możliwości

Oprogramowanie DM1 S2, otwiera pełną gamę modyfikacji. Od teraz możesz zmienić swoje DPI na takie jak lubisz. Polling rate jest domyślnie za wysoki? Nic trudnego, zmień go dwoma kliknięciami. Masz swój ulubiony kolor, którego nie ma na myszce lub jest przydzielone do innego DPI? Nie ma problemu! Nowy software, zupełne nowe doznania.

Ściągnij

SPECYFIKACJA

model
dm1 s2
Cena
129 PLN
Kup teraz
Prędkość maksymalna
7.0 m/s
Polling Rate
1000 Hz
Przyciski
7+ scroll
Sensor
Optyczny PMW3360
USB
Pozłacane
DPI
400, 800, 1600, 2400, 4800, 12000
LOD (lift off distance)
~1.8 mm
Lewy przycisk
Huano 20.000.000 kliknięć
Prawy przycisk
Huano 20.000.000 kliknięć
Przyciski boczne
3.000.000 kliknięć
Scroll
Huano
Wymiary
126 x 68 x 39 mm
Waga
85 g (bez kabla)
Kabel
Kabel sznurówka (1.8 m)
Powłoka
Matowa, сzarna
Podświetlenie
Logo, scroll
Zawartość
Mysz, Instrukcja, dodatkowe ślizgacze