glosnik
 
 
 
glosnik
 
glosnik

OPAKOWANIE I ZAWARTOŚĆ

Dream Audio Conch jest sprzedawany w średniej wielkości pudełku wykonanym z solidnych materiałów o kolorach biało-czarno-srebrnym. W środku znajdziemy specjalną gąbkę, która ma chronić głośnik przed uszkodzeniami. W opakowaniu oprócz głośnika znajdziemy również: kabel USB, kabel Audio, instrukcje obsługi oraz kartę gwarancyjną.

 
 
 

KONSTRUKCJA

Głośnik jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Kształtem przypomina muszlę. Jest bardzo solidnie wykonany, a wszystkie elementy są do siebie idealnie dopasowane, dzięki czemu dźwięk jest klarowny oraz czysty. Wymiary urządzenia to 185 mm wysokości, 200 mm szerokości oraz 80 mm długości. Cały głośnik waży około 682g. Dzięki temu, że jest lekki, można mieć go zawsze przy sobie w plecaku.
Na górnej części obudowy został umieszczony panel sterowania głośnikiem. Znajdziemy tam dwa dotykowe przyciski z regulacją głośności oraz z dodatkową opcją odbierania połączeń. Na środku panelu znajduje się duży przycisk stop/play, który przy dłuższym przytrzymaniu włącza i wyłącza głośnik. W dolnej części znajduje się dioda, gniazdo ładowania z interfejsem micro-USB oraz wejście liniowe 3,5 mm.
Głośnik trzyma się blatu pewnie i stabilnie, dzięki gumowej podstawce, która zapewnia idealną przyczepność. Całość obudowy jest plastikowa z metalową ochronką na głośniki i subwoofer.

 
glosnik
 
glosnik

BATERIA

Conch pozwala cieszyć się muzyką przez 6 godzin, a to wszystko dzięki litowej baterii 3.7V / 1500mAh. Ładowanie trwa zaledwie kilka godzin przy napięciu DC 5V, a stan naładowania możemy obserwować dzięki specjalnej diodzie, która nas powiadomi o statusie baterii zmieniając swój kolor na zielony, żółty i czerwony. Całość jest ładowana przez kabel USB, który jest zawarty w całym zestawie. Głośnik posiada funkcje oszczędzania energii, przez co podczas braku aktywności samoistnie się rozłącza, dzięki czemu nie musimy martwić się stanem baterii.

 
 
 

TECHNOLOGIA

Bezprzewodowy głośnik działa za pośrednictwem transmisji Bluetooth 2.0 + EDR. Jego zasięg to około 10 metrów, jednak duży wpływ na to mogą mieć różne czynniki środowiskowe oraz inne urządzenia Bluetooth w okolicy. Dzięki zewnętrznemu interfejsowi audio możesz podłączyć każde urządzenie do głośnika za pomocą zwykłego mini-jacka i nie obawiać się, że użyteczność głośnika będzie się ograniczać tylko do transmisji Bluetooth.

glosnik
 
glosnik

BRZMIENIE

Głośnik brzmi ciepło, posiada idealnie niskie tony i złagodzony sopran. Brzmienie jest krystalicznie czyste i łagodne. Bas jest słyszalny i całkiem swobodny. Nie ma efektu przytkania. Dźwięk rozchodzi się idealnie w otwartej jak i zamkniętej przestrzeni. Moc 3W na każdy głośnik, świetnie nadaje się na średniej wielkości imprezy w plenerze jak i w domu.
Muzyki słucha się bardzo dobrze. Radzi sobie z każdym gatunkiem. Cechuje się świetnym wypełnieniem oraz dobrą dynamiką. W filmach sprawuje się jeszcze lepiej, dzięki świetnemu subwooferowi możesz poczuć się jak w kinie, a oglądanie filmów stanie się jeszcze bardziej przyjemne i pełne emocji.

 
 
 

Muzyka gdziekolwiek jesteś

Dream Audio Conch to głośnik idealny na wyjścia plenerowe, na imprezę lub po prostu do obejrzenia ulubionego filnmu. Daj się ponieść muzyce gdziekolwiek jesteś!

 

 

Model

Dream Audio Conch - Czarny

Dream Audio Conch - Biały


Dostępność

Niedostępny
Niedostępny


Głośnik Bluetooth

Bluetooth Bluetooth


Battery Do 6 godzin działania na baterii


touch Dotykowy panel sterowania


Krystaliczny_dzwiek Krystalicznie czysty dźwięk


Subufor Wbudowany Subwoofer


usb Ładowanie przez USB

 

Informacja o produkcie

Wielkość: 185 x 200 x 80mm
Odległość transmisji do 10m
Napięcie ładowania: DC 5V
Moc wyjściowa: 3W x2
Bateria litowa 3.7V / 1500mAh
Czas działania do 6 godzin
Waga około 682g


Zawartość opakowania

Głośnik Conch
Instrukcja Obsługi
Kabel USB
Kabel Audio


Gwarancja

2 lata